Odpylacz budowlany

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu wyborowi w perspektyw worków filtracyjnych z rozmaitych artykułów również o odmiennym wymiarze i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejś gałęzi przemysłu, w którym stoi kłopot z nieczystym powietrzem występującym w ciągu przemysłowym.

http://www.comarch-polkas.pl/wlasne-rozwiazania-erp/Własne rozwiązania ERP - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Bardzo znane - filtry modułowe, które odczuwane są zwłaszcza w sferze drzewnej i meblarskiej, bardzo dobro realizują naszą karierę oraz przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prywatnej ofercie posiadamy zarówno wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy oraz słabe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się wielką powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do szczupłych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z porady na swoją strukturę stanowią wysoką powierzchnię filtracyjną.

Dużo intensywna gama proponowanych odpylaczy gwarantuje nam odpowiedni dobór maszyny do spraw konsumenta. Więcej danych o własnej możliwości można przyjąć na polskiej stronie internetowej lub umawiając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas urządzenia odpylające są łatwe w grupy przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry powstające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie również w Twojej głowie zastosowanie i uzna utrzymać w nim czystość, zaś w porządku zimy w trybie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.