Ksiegowosc firm holandia

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który rozwiąże ich z monotonnej i jedzącej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo różnych odbiorców, trzyma je jednak uniwersalność i możliwość obsługi. Co znacznie istotne, są one dobrane do obowiązujących wzorów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najwyższego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do osób prowadzących pełną księgowość, jak a instytucji płacących się w organizacji księgi przychodów i rozchodów czyli na bazie podatku zryczałtowanego.

partnerzy comarchPartner Comarch - Kraków - Polkas

Enova księgowość jest szeroką gamę funkcji koniecznych do prawidłowego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem bardzo dostępnym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z układem nie sprawi kłopotów nawet kilka wprawnym użytkownikom.

Ten projekt w zderzeniu z różnymi daje wielu większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. budować swoje raporty i wydruki, na specjalny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z zastosowaniem tzw. pól własnych, czy i rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa jest jeszcze realizacja innych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zatopione w czasie; ewidencja środków trwałych, a jeszcze wartości wewnętrznych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS także możliwość eksportu do Płatnika.