Erp optima api

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest wręczyć uwagę na program ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to wymarzone narzędzie dla średnich oraz średnich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr tudzież płac, jest również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten że się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgodzie z ustawą o rachunkowości. Wynika zatem z faktu iż stanowi on na bieżąco aktualizowany z ważnymi przepisami. Oprócz tego tanie są w nim rozmaitego rodzaju narzędzia do informowania i praktyk i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można pobrać nie tylko wstęp do jego oryginalnych oraz mocnych funkcji, lecz zarówno do pomoce technicznej, która umożliwia rozwiązywanie tych problemów i wdrażanie rozwiązań dobranych do pewnej branży a firmy. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima że nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych rozdziałów i całej firmy, lecz i przydać się w niski klucz do zwiększenia jej skutków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online czy same z 60-dniowego dema offline. Istnieje to niesamowicie istotne, ponieważ dzięki temuż potężna przyjąć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w poszczególnej jednostce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta z niego właśnie ponad 60000 firm z wielu branż, co jest informacją wysokiej jakości oprogramowania. Jak wychodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób mających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.