Doradztwo w rozwoju firmy

Jesteśmy odpowiedzialni, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich użytkowników korzystających prosto z swoich usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy gotowi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i form dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi konsumenci stanowili w pełni zadowoleni i przekonani co do ceny rynkowej i formy proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do książki w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w każdej pozycji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy silnej i urządzone w klapę inspekcyjną, idą na dostęp do silnika i wirnika bez potrzebie wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe wykonywane są razem z światowym standardem ISO 9001. Stworzone do zysku w strefach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki stworzony ze stopów aluminium lub wirniki uczynione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na grupę, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa prawdopodobnie być zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale stworzone z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa stworzone ze stali galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji wszystkiej i gospodarczej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do tyłu, zbudowanymi ze byliśmy galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, jaki stanowi przystosowany do pozycji w strefach zagrożonych wybuchem